Browar Górniczo-Hutniczy
Oferta dla firm

Z radością dostarczamy swoje produkty do firm, w których zarządzający chcą w szczególny sposób podziękować swoim współpracownikom, kontrahentom lub innym osobom z otoczenia biznesowego.


Z doświadczenia wiemy, że obdarowani zakorzenieni w naszej Uczelni, doceniają nie tylko jakość produktu, ale też to, że pochodzi ono właśnie z AGH.

Styl w wielu odsłonach.
Masz z czego wybierać.


Tworzymy lokalny browar rzemieślniczy. Nasz produkt jest zawsze świeży. Stosujemy tylko naturalne składniki: wodę, słód, chmiel i drożdże.

Warzymy najtrudniejsze style piwne: klasyczne i ponadczasowe.
I robimy to na medal*. A to nie jedyne wyzwanie.

Postawiliśmy na polskie odmiany chmielu. Są w naszych recepturach jedynym lub dominującym składnikiem. To nas wyróżnia. Jesteśmy z tego dumni.

* otrzymaliśmy platynowy medal w konkursie Meininger’s International Craft Beer Award 2020 za Pils BGH, złoty medal w konkursie Good Beer podczas Polskiego Kongresu Browarniczego za Pszeniczne BGH oraz srebrny medal w Konsumenckim Konkursie Piw Krasnystaw 2020 za APA BGH

Kup Piwo BGH

Potrójna radość.
Uniwersalny prezent.


Trzy razy sztuka - trójka to dla nas wyjątkowa liczba. Akronim nazwy oraz znak graficzny harmonijnie prowadzą do eleganckiego zestawu 3 Piw BGH.

Podziękowanie, upominek, nagroda. Gest dobrej woli. Początek przyjaźni, dobrego sąsiedztwa. Jest mnóstwo okazji, w których świetnie się sprawdzi.

Na rewersie znajduje się schemat procesu warzenia piwa.
W tle opakowania interpretacja kompozycji IX / De Stijl, olej na płótnie, THEO VAN DOESBURG, 1917.


Trójpak Piwa BGH

Trójpak AGH

od 17 PLN (netto)

Trójpak BGH

od 17 PLN (netto)

Twój Trójpak

Wycena indywidualna

Wszyscy lubią święta.
My je oprawiamy.


Jubileusze, sukcesy, premiery. Dla budowania własnej tożsamości, dla wzmocnienia więzi lub z dbałości o piękne tradycje.

Firmy mają wiele powodów do uświetniania wyjątkowych okoliczności.

My mamy wiele sposobów.


Indywidualne rozwiązania dla Firm

Nie musisz mieć browaru
żeby mieć swoje piwo.


To bardzo proste - nasze piwo z Twoją etykietą. Grafikę możemy wykonać wspólnie lub dostosować Twój projekt. Możesz już zawsze mieć pod ręką swoje piwo. Nie wahaj się go użyć.

Od 4,50 PLN netto / szt.

BGH w środku.
Twoje na wierzchu.


Trójpak w Twojej szacie. Projekt graficzny możemy wykonać wspólnie, możemy też dostarczyć wykrojnik Twojemu grafikowi. Trójpak możemy uzupełnić Piwem BGH zarówno z regularnej produkcji, jak i piwem z Twoją etykietą.

Od 2,5 PLN netto / szt.

Uwarz swoje piwo.
Pełna personalizacja.


W pełni spersonalizowane zamówienie dla najbardziej wymagających. Możesz uzgodnić styl, recepturę i parametry piwa z Browarmistrzem BGH. Z nami nie pożałujesz nawarzonego piwa.

Od 16.500 PLN netto / warka (ok. 3300 butelek)

Nasza obsługa.
Twoja impreza.


Bal? Integracja? Rocznica? Nie każdą imprezę można dzisiaj zorganizować. Ale te najważniejsze trzeba porządnie zaplanować.

Imprezę możesz zorganizować u nas. Możemy też przyjechać do Ciebie.

Mobilny wyszynk, rollbary, lodówki, szkło i profesjonalna obsługa. Technika sceniczna i oprawa artystyczna również. Zajmij miejsce, zajmiemy się resztą.


Wycena indywidualna

Dobre piwo.
Tylko ze szkła.


Piwo pije się (z) nosem. Dopiero po przelaniu do szklanki możesz się w pełni cieszyć z bogactwa aromatów, które mają potężny wpływ na odczucia smakowe.

A najlepiej przelewa się je do odpowiedniej szklanki, dopasowanej do stylu piwnego.

Swoje szklanki, pokale i kufle zamawiamy u renomowanych producentów, produkujących w polskich hutach szkła.


Dedykowane szkło BGH

Od 5 PLN netto.

Ekskluzywny.
Imperialny.


Piwa starzone w beczkach (ang. barrel aged) to niezwykły, wymagający kunsztu produkt, warzony tylko przez zawodowców. Nasz był leżakowany przez wiele miesięcy, w beczkach po irlandzkiej whiskey The Dubliner.

Niezwykle cenny dla polskiej tradycji piwowarskiej styl - Porter Bałtycki - został przez nas skomponowany z polskich odmian chmielu.

Butelka z czarnej masy szklanej, etykieta uszlachetniona metaliczną farbą w odcieniach miedzi, całość zapakowana w ozdobny karton.


Imperial Baltic Porter Barrel Aged

Od 20 PLN netto

Transport.
Twój wybór.

Całość zamówienia dostarczymy na wskazany przez Ciebie adres.
Lub pod wiele adresów.
Możesz wybrać opcję dostawy prosto do swoich współpracowników.


Wyceny przykładowe. Na ostateczną wartość zamówienia wpływa wielkość zamówienia, czas realizacji, zróżnicowanie zamówienia oraz style piwne będące przedmiotem zamówienia. Aby otrzymać kalkulację, skontaktuj się z nami.

Napisz lub zadzwoń
Czekamy na Ciebie.

Tel.: (012) 307 38 33